Apavu kopšanas līdzekļi

(5) Rezultātu

Filtri

No
No Līdz
Līdz
Iztīrīt
Iztīrīt
Iztīrīt filtrus

enp.base.sort-list.subtitle

Filtri nav atlasīti

Rezultāti lapā

daudzums

līdz 5

Apavu kopšana - impregnāti un tīrīšanas līdzekļi

Vai tev jau ir sapņu apavi? Tad tev par tiem ir labi jārūpējas, ja vēlies, lai tie kalpotu pēc iespējas ilgāk un žilbinātu ar savu spīdumu! Vai arī esi ļoti pieķēries saviem apaviem, kas tev ir bijuši ilgu laiku? Pagarini to kalpošanas laiku un saglabā lielisku izskatu pat pēc vairākām lietošanas sezonām. Sizeer mēs zinām, ka apavus ir jāciena, un labprāt padalīsimies ar tevi savos zelta padomos: Respect your shoes! Kāds ir labākais veids, kā parūpēties par saviem sporta apaviem? Rūpējoties par tiem! Apskati mūsu cienījamo apavu kopšanas līdzekļu klāstu.

Pirmkārt: impregnēšana

Pirms izej ielās, lai parādītu pasaulei savas jaunākās kurpes, kārtīgi tās apstrādā ar impregnēšanas līdzekli. Tas pasargās tos no mitruma un netīrumiem. Izmēģini labākos Sizeer komandas pārbaudītos impregnāt līdzekļus. Dirt Blocker Empire tika izgatavots ar sastāvdaļām, kas nekaitē maigām virsmām, tāpēc tos var izmantot arī priekšmetiem ar membrānu. Tās aizsargājošais efekts saglabājas līdz pat 6 nedēļām. Timberland ir arī savs hidroizolācijas impregnējuma līdzeklis. Viņi visnotaļ par apaviem zina daudz! Izvēlies ikoniskā amerikāņu zīmola Balm Proofer līdzekļus un uzticieties slavenā koka logotipa raksturīgajai kvalitātei.

Tīrība ir ļoti svarīga!

Neaizmirsti regulāri pucēt savus apavus. Tu vislabāk zini viņu vajadzības. Izvēlies pareizo mazgāšanas līdzekli atkarībā no tā, no kāda materiāla tie ir izgatavoti un kā tie ir apstrādāti. Ir pieejami produkti zamšādas un cita veida ādu apstrādei. Sizeer ir pieejams plašs līdzekļu piedāvājums, kas palīdzēs tev saglabāt žilbinošu apavu izskatu. Izvēlieties Bama un Empire zīmolu tīrīšanas līdzekļus, tīrīšanas putas un šampūnus. Līdz ko esi nopucējis apavus ar pareizajiem līdzekļiem, piešķiriet tiem patīkamu aromātu! Izvēlies Bama vai Empire apavu dezodorantu un izbaudi tūlītēju svaiguma sajūtu, kā arī šīs preces antibakteriālo iedarbību. Tevi apavi būs pateicīgi!

Ērta iepirkšanās tiešsaistē

Ar ko atšķiras Sizeer piedāvājums? Galvenokārt – moderni un funkcionāli priekšlikumi, kas lieliski iederēsies tavā oriģinālajā stila izjūtā. Apskati ko mēs esam sagatavojuši īpaši tev. Vai tev nepatīk burzmas tirdzniecības centrā? Laimīgā kārtā! Iepirkšanās Sizeer interneta veikalā dāvā prieku, neizejot no mājām.

Šobrīd apskati: Apavu kopšanas līdzekļi
Pieejamo modeļu skaits apavu kopšanas līdzekļi: 5

Atgriezties kategorijā: Aksesuāri