Sporta maisiņi sievietēm

(8) Rezultātu

Filtri

No
No Līdz
Līdz
Iztīrīt
Iztīrīt
Iztīrīt
Iztīrīt filtrus

enp.base.sort-list.subtitle

Filtri nav atlasīti

Rezultāti lapā

daudzums

līdz 8

Krāsa

bordo

Izmērs

ONE SIZE

Krāsa

rozā rozā melna pelēka

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

Krāsa

rozā rozā melna pelēka

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE
Back in town
NIKE MAISINŠ NIKE HERITAGE

17,99 €

16,19 €

Krāsa

pelēka rozā rozā melna

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

Krāsa

melna rozā rozā pelēka

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

Stilīgi sporta maisiņi sievietēm veikalā Sizeer

Aksesuāri, kas ir pilsētas komforta un viegluma sinonīms? Maisiņ soma! Aizmirsti par apjomīgām rokassomām un lielu, smagu mugursomu. Maisiņš ļauj paņemt līdzi visas nepieciešamākās lietas un bez apgrūtinājumiem pārvietoties pa pilsētas ielām. Ņem to līdzi uz universitāti, treniņiem un tikšanās reizēs ar draugiem, pateicoties tā modernajām apdrukām, papildini savu streetwear stilu. Apskaties labāko brendu maisiņu piedāvājumu, ko esam Tev sagatavojuši veikalā Sizeer un izvēlies sev piemērotāko stilu.

Jaunākās tendences

Vai Tev patīk mode? Izvēlies kādu no Mi Pac piedāvājumiem un uzlabo savu moderno izskatu. Britu zīmola maisiņiem vienmēr ir interesants dizains un neparasti materiāli. Tev patīk metāliski akcenti? Spīdīgo aksesuāru tendence ir aktuāla jau vairākas sezonas! Mi Pac Gold Pebbled piešķirs šarmu un apžilbinās visus garāmgājējus. Vai vēlies savam tēlam piešķirt retro-sieviešu atmosfēru? Modelis Premium Velvet ļaus Tev atklāt sevī streetwear karalieni. Uzvelc to ne tikai ar casual stila apģērbu, bet arī droši paņem to līdzi uz ballīti. Tavs stils ir spēcīgs un izteiksmīgs, un Tu uzskati, ka melnā krāsa ir visdaudzpusīgākā? Tev noteikti patiks Mi Pac Gold Python ar čūskādas rakstu, kas papildinās jebkuru Tavu outfitu.

Kalifornijas vibe

Vai Tev tuvāka ir skeitkultūra? Savus piedāvājumus ir sagatavojuši arī labākie skeitborda zīmoli no otrpus okeāna! Ja novērtē vintage skeitborda dizainu, izvēlies maisiņu ar ikonisko Vans logotipu. Izvēlies kādu no vienkrāsainajiem rakstiem vai modeli ar stilīgo tropisko lapu uzdruku. Tevi gaida arī somas ar slaveno skeitborda motīvu. Dāmas, kurām patīk etniskā atmosfēra, novērtēs slaveno sērfošanas zīmolu - Roxy un O'Neill - piedāvājumus. Izvēlies daudzkrāsainu dizainu, lai atdzīvinātu jebkuru looku, vai arī klasisko džinsa maisiņa versiju, kas piestāvēs neskaitāmiem tērpiem.

Sportiskais vibe

Izvēlies būt labāk par sportisku meitenei nekā tendenču karalieni? Apskaties, ko Tev ir sagatavojuši pasaules sportstyle brendi! Pieskaņo savus Nike, adidas vai Puma maisiņus ar ērtu ielas stilu un ņem tos līdzi uz treniņu. Ikoniskais Swoosh zīmols piedāvā modeļus universālās krāsās uz kuriem ir atrodams slavenais logotips. Puma un adidas arī paļaujas uz oriģināliem rakstiem. Tas vēl nav viss. Sizeer veikalā Tevi gaida daudz plašāks piedāvājums. Apskaties arī ieteikumus no tādiem zīmoliem kā Confront vai Converse. Veikalā Sizeer katra streetwear fane atradīs kaut ko sev piemērotu.

Šobrīd apskati: Sporta maisiņi sievietēm
Pieejamo modeļu skaits sieviešu sporta maisiņi: 8

Atgriezties kategorijā: Sieviešu aksesuāri