GET YOUR NEWS TOGETHER!

Ir izdevīgi saņemt mūsu ziņas. Ko iegūsi?

Papildus atlaidi par mūsu jaunumu abonēšanu:
-10% pirmajam pirkumam;

Ziņas par unikāliem modeļiem, jaunākajām un limitētajām zīmolu kolekcijām;

Informācija par īpašajām akcijām ar kuru palīdzību spēsi atrast savus sapņu apavus ar atlaidi;

Pārliecība, ka par katru akciju un izpārdošanu uzzināsi pirmais!

QUESTIONS & ANSWERS

No worries, tas var aizņemt kādu laiku. Pēc datu saglabāšanas veidlapā, lūdzu, pagaidi dažas minūtes. Pēc tam savā e-pastā saņemsiet ziņu, kurā mēs tev nosūtījām aktivizēšanas saiti. Vai nesaņēmi to? Pārbaudi to! Tas varēja nonākt SPAMu nodalījumā. Ja arī tur neatrodi ziņojumu, lūdzu, aizpildi veidlapu vēlreiz vai sazinieties ar mūsu Klientu Apkalpošanas Centru.

Personalizētais atlaižu kods tiek izmantots vienreiz un ir derīgs 48 stundas no tā saņemšanas brīža. Paļaujies šopingam, līdzko kods vēl ir derīgs!

Nē, vienreizējais kods kuru piešķīrām abonējot jaunumus netiek summēts ar citām akcijām un īpašām darbībām. Ja vēlaties izmantot dažādus īpašos piedāvājumus, veic tiem atsevišķus pasūtījumus.

Visticamāk, tevis izvēlētajam produktam ir piešķirta akcija ar atlaidi, kas ir lielāka nekā atlaides kods, kurš tika piešķirts abonējot jaunumus. Lai atgrieztos pie izmantotās akcijas, iztīri pārlūkprogrammas kešatmiņu vai iepērcies inkognito režīmā. Uzzini, kā Google Chrome, Firefox un Microsoft Edge ieslēgt inkognito režīmu.

Protams. Taču tavā vietā mēs to nedarītu – ja vien tev nepatīk palaist garām informāciju pirmajam par izdevīgiem piedāvājumiem un savu iecienītāko zīmolu ierobežotās tirāžas produktiem. Your choice! Tomēr, ja nolem izrakstīties no abonentu saraksta, tad var to izdarīt ļoti vienkāršā veidā. Katra e-pasta apakšā atradīsiet saiti, lai automātiski atteiktos no abonēšanas.