Mugursomas vīriešiem

(20) Rezultātu

Filtri

No
No Līdz
Līdz
Iztīrīt
Iztīrīt
Iztīrīt
Iztīrīt
Iztīrīt filtrus

enp.base.sort-list.subtitle

Filtri nav atlasīti

Rezultāti lapā

daudzums

līdz 20

39,99 €

35,99 €

Krāsa

melna zaļa daudzkrāsaina

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

44,99 €

40,49 €

Krāsa

daudzkrāsaina melna

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

Krāsa

bordo melna

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

39,99 €

35,99 €

Krāsa

daudzkrāsaina zaļa melna

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

Krāsa

melna

Izmērs

ONE SIZE

44,99 €

40,49 €

Krāsa

melna daudzkrāsaina

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

39,99 €

35,99 €

Krāsa

zaļa melna daudzkrāsaina

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

29,99 €

26,99 €

Krāsa

sarkana

Izmērs

ONE SIZE

Krāsa

daudzkrāsaina

Izmērs

ONE SIZE

34,99 €

21,24 €

Krāsa

melna

Izmērs

ONE SIZE

Krāsa

melna bordo

Izmērs

ONE SIZE

Izmērs

ONE SIZE

Vīriešu mugursoma, kurā ieliksi visu, kas nepieciešamais

Mēs zinām, ka Tev ir lieliska gaume - galu galā Tu esi streetwear modes cienītājs un zini, kas šobrīd ir modē. Tu esi labi informēts par jaunākajiem stila kliedzieniem un jaunākās tendences Tevi nemaz nepārsteidz. Meklē perfektu mugursomu, kas ir ne tikai ietilpīga, bet arī lieliski papildinās Tavu stilu? Apskati vīriešu mugursomu klāstu mūsu klātienes veikalos vai online un izvēlies modeli, kas Tev visvairāk piestāvēs.

Minimālistiski aksesuāri

Tavs looks runā Tavā vietā. Tev patīk izcelties, Tev patīk masīvi dad shose ar dapper siluetu, Tu valkā augstas zeķes ar jautriem rakstiem, kas piesaista uzmanību vairāk nekā matu krāsas maiņa. Tev ir savs stils un Tu ar to lepojies. Lieliski! Mums patīk šādi pilsētas frīki! Protams nevēlies, lai mugursoma dominētu Tavā tēlā? Tai jābūt, kā papildinošai rozīnītei, vienlaikus pildot tās funkciju. Tāpēc izvēlies vienkāršus un minimālisma stilā ieturētus risinājumus. Pazīstamu zīmolu vienkrāsaini modeļi, kurus papildina tikai to logotips. Tas ir trāpījums desmitniekā un izstrādājums, kas noteikti Tev nepieciešams. Neatkarīgi no tā, vai dodies uz skolu, ceļojumu, tikšanos ar draugiem vai koncertu brīvā dabā. Meklējat klasiskas formas un pieklusinātas krāsas? Izvēlies vīriešu adidas - AC Class BP mugursomu bordo krāsā vai zaļo Vans Old Skool III mugursomu. Vai arī meklē melnu modeli, kas izceļas ar papildus atlokāmu augšdaļu? Izvēlies izturīgo vīriešu pilsētas mugursomu Nike - NK Explore BKPK - tajā noteikti ieliksi visu nepieciešamo jebkuram ceļojumam pilsētas džungļos. Ja vēlies izcelties ar tā krāsu, dzeltenais Converse - Packable Backpack modelis noteikti pievērsīs Tavu uzmanību. Tas ir pilnībā izgatavots no poliestera, tāpēc tas rūpēsies par Tavu oriģinālo izskatu pilsētā un tīklveida materiāla priekšdaļa noteikti izcelsies.

Logomānija joprojām modē

Tev patīk ģērbties stilīgi un Tava garderobe ir pilna ar oriģināliem pazīstamu brendu izstrādājumiem. Tava superspēja ir radīt streetwear stila tēlus un papildināt tos ar sporta brendu izstrādājumiem. Nemainīga aktuālā logomānijas tendence turpinās arī ar citiem jaunievedumiem. Tagad ne tikai džemperi vai apavi var priecēt acis ar labi zināmu brendingu. Uz Tavas jaunās mugursomas var atrasties arī Tava iecienītā zīmola nosaukums vai tā raksturīgais logotips. Vai vēlaties, lai uz izvēlētā modeļa priekšpusē būtu liels un izteiksmīgs logotips? Nekādu problēmu - tas ir tas, ko atradīsi uz Nike Hayward 2.0 modeļa, kas, starp situ ir papildināts ar kontrastējošas dzeltenas krāsas elastīgu gumiju priekšpusē. Līdzīgu risinājumu sastapsi arī adidas vīriešu mugursomā BP Clas Trefoil. Priekšpusē ir ne tikai brenda nosaukums, bet arī logotips. Vai dod priekšroku zīmolam, kas kļuva slavens ar savām leģendārajām kedām? Converse mugursoma ar nosaukumu EDC 22 Backpack ir stilīgs divu nodalījumu modelis zaļā tonī, kas papildināts ar modernu logo priekšpusē. Vai arī tev patīk audumi, uz kuriem ir pilnībā attēlots Tavs iecienītākais zīmola nosaukums? Reāla maksimuma logomānija! Nekādu problēmu - mūsu piedāvājumā atradīsi arī šādus priekšlikumus, piemēram, adidas BP Class AC GR mugursomas formā, sarkano mugursomu papildina baltas apdrukas ar logotipiem un zīmola nosaukumiem.

Šobrīd apskati: Mugursomas vīriešiem
Pieejamo modeļu skaits vīriešu mugursomas: 20

Atgriezties kategorijā: Vīriešu aksesuāri