sizeer_picture

RESPECT YOUR SHOES

Sizeer mēs zinām, ko, kā, kur un kāpēc. Mēs dodamies uz pilsētu, jo stilīgajam ielas apģērbam no ikoniskiem zīmoliem ir vajadzīgs plašums. Tu radi šo plašumu – pilsētai ir vajadzīgi sporta apavi, kas atbalsta individualitāti un daudzveidību.

Mēs varam tev palīdzēt. Mēs zinām kā. Jau gadiem ilgi mēs atlasām tikai labākos sporta un ielas apģērbus, kurus piedāvājam mūsu salonu tīklos un internet veikalā. Mēs izvēlamies tikai oriģinālas preces. Tādi zīmoli kā adidas, Nike, Fila, Puma, Reebok, New Balance, Vans vai Timberland ir mūsu pastāvīgie spēlētāji. Pateicoties šīm precēm, mēs radām pilsētas jūzeriem ideāli piemērotu multibrendu.

sizeer_picture
sizeer_picture

ESI VIENU SOLI PRIEKŠĀ

Izvēlies ielas apģērbus un sporta apavus, kas ļaus tev izcelties. Dodieties uz pilsētu un ņem no tās, kas tev nepieciešams. Nāc uz Sizeer saloniem vai apmeklējiet internet veikalu, lai kur tu atrastos. Iedvesmojies. Lasi postus vietnē Sizeer.com, izpako savu apavu stāstus sadaļā Unboxed Story By Sizeer, skaties jaunumus sadaļā #SelectedBySizeer. Seko mūsu sociālajiem mēdijiem – seko līdzi jaunumiem un akcijām.